prejsť na úvodnú stránku

Partneri kongresu

Platinoví partneri

Spoločnosť ULTRAMED s.r.o. vznikla v roku 2005 ako obchodná spoločnosť špecializujúca sa na dovoz a inštaláciu zdravotníckej techniky, a na zabezpečenie záručného a pozáručného servisu. Sme spoločnosť s víziou, cieľom inovovať svet zdravotníctva a profesionálnym pracovným tímom. V I P – spoločnosť ULTRAMED je spoločnosťou výnimočných ľudí. Máme víziu, chuť inovovať a správať sa profesionálne. Kmeňovým produktom nášho portfólia sú medicínske produkty značky OLYMPUS, pre ktoré ma firma ULTRAMED s.r.o. exkluzívne zastúpenie v Slovenskej republike. Už od začiatku kladieme dôraz na vysokú kvalitu a všetky dovážané prístroje podrobujeme testovaniu v našich podmienkach a len tie, ktoré vyhovujú prísnym kritériám nájdete v našom portfóliu.

 

 

Strieborný partner

Spoločnosť MSD má definované jasné ciele. „Využívame silu špičkovej vedy na záchranu a zlepšovanie životov ľudí na celom svete. Už viac ako 130 rokov prinášame ľudstvu nádej prostredníctvom vývoja dôležitých liekov a vakcín.“

MSD je poprednou svetovou biofarmaceutickou spoločnosťou v oblasti výskumu a dnes sme na čele výskumného snaženia, ktoré prináša inovatívne riešenia v oblasti zdravia napomáhajúce prevencii a liečbe ochorení u ľudí a zvierat. Pracujeme zodpovedne každý deň, aby sme umožnili bezpečnú, udržateľnú a zdravú budúcnosť pre všetkých ľudí a komunity.

Za viac ako tri desaťročia pôsobenia priniesla spoločnosť MSD na Slovensko prelomovú liečbu rôznych typov ochorení v oblasti onkológie, diabetológie či vakcín a prispela k riešeniu naliehavých problémov v zdravotníctve.

 

 

 

Bronzoví partneri

 

 

Mediálny partneri

TECHNICKÝ SEKRETARIÁT KONGRESU
GUARANT International spol. s r.o.
Českomoravská 19, 190 00  Praha 9
Telefón: +420 284 001 444
E-mail: orl2024@guarant.sk | Web: www.guarant.sk


© 2023–2024 GUARANT International spol. s r. o.